Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor

  • 105 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Klub golfowy Emirates znajduje się w ciągu około 10 min jazdy od 2-pokojowego apartamentu Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor Dubaj, natomiast Ramusake znajduje się w pobliżu. Oferującprywatny basen kąpielowy, apartament o powierzchni 105 m² może pomieścić do 6 odwiedzających w dzielnicy Beach & Coast.

Obiekt oferuje miejsce do pobytu dziennego z widokiem na morze, a także klimatyzację. W tym apartamencie jest 2 łazienki. Ponadto do dyspozycji Gości wanna spa.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym tarasowi i prywatnemu basenowi kąpielowemu, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.

Apartament Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację 21 km od stacji kolejowej Stacja Business Bay. Apartament Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor znajduje się 25 min piechotą od takich miejsc jak Centrum handlowe Dubai Marina Mall. 7 km od obiektu znajduje się również Park Wodny Aquadventure. Przystanek Big 17 Ain Dubai / Madame Tussauds to w bliskiej odległości od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor Dubaj
Luxury 1Br In Jbr At Address Beach Resort Walk To Dubai Eye With Pool And Beach Access By La Brisa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury 1Br In Jbr At Address Beach Resort Walk To Dubai Eye With Pool And Beach Access By La Brisa

9.3
Wspaniały 17 opinii
0 m od nieruchomości
USD 96 USD 86
za noc
Amazing Roof Top Pool In Nice 1 Bhk Flat In Marina
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Amazing Roof Top Pool In Nice 1 Bhk Flat In Marina

7.0
Dobry 1 opinia
315 m od nieruchomości
USD 182 USD 164
za noc
Address Beach Resort Jbr - 1 Br
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Address Beach Resort Jbr - 1 Br

4.9
Przyjemnie 7 opinii
316 m od nieruchomości
USD 768 USD 691
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    34 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    21 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Plaża

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor jest kuchnia?
      W apartamencie Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor goście mogą korzystać z wyposażonej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    34 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    21 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Family Sky Retreat At Address Beach On 56Th Floor Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij